Creativity

Jakie zlecenia realizujemy?

Studio graficzne Creativity to miejsce otwarte na współpracę z firmami i klientami indywidualnymi. Naszą specjalnością jest projektowanie 2D/3D.

Być może masz w głowie projekt, lecz nie masz doświadczenia ani oprogramowania. Z naszą pomocą przelejesz swoją wizję na papier lub na ekran monitora.

Mamy ogromne doświadczenie w modelowaniu 3D. Wykorzystujemy najnowsze programy, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

Jeśli tylko interesuje Cię modelowanie 3D dla gier, filmów czy reklam, zapraszamy do kontaktu. Stworzymy dla Ciebie opracowanie graficzne, które przykuwa uwagę i zaskakuje swoim realizmem i pięknem. Zadbamy o każdy szczegół. Istotne dla nas są detale, takie jak głębia, oświetlenie czy perspektywa. Zanim stworzymy produkt końcowy, omówimy z Tobą wszystkie kwestie i uważnie wysłuchamy Twoich oczekiwań.

Projektowanie grafik do gier komputerowych, komiksów lub książek to nasza pasja, którą chętnie się dzielimy. Naszą mocną stroną jest nasza wyobraźnia. Wystarczy, że ktoś nam opowiada o postaci lub środowisku, a my jesteśmy w stanie oddać emocje lub klimat w naszych projektach. Potrafimy wczuć się także w nastrój tekstu pisanego i stworzyć niepowtarzalną grafikę / ilustrację do książki lub komiksu.

Naszą działalność można określić mianem concept art, czy inaczej grafiką koncpepcyjną. Projektujemy postacie, pojazdy, przedmioty, środowisko lub architekturę.

Naszymi atutami jest wieloletnie doświadczenie w technikach komputerowych i tradycyjnych. Mamy również wszechstronne zainteresowania i niepowtarzalne style. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły klienta. Na każdym etapie powstawania projektu, będziesz miał wgląd w postęp prac.

Złóż zamówienie na prace graficzne lub zapytaj o ofertę

Formularz kontaktowy

Dowiedz się więcej o naszej PASJI