Rozwijaj się razem z naszym studiem

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących.
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Wybieraj spośród 5 grup kursów: digital painting, concept art, kurs rysunku i artystyczny oraz zajęcia z modelowania 3D.

Celem zapisu na wybrany kurs graficzny/rysunku prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego poniżej.
Przed zapisaniem się na kurs zalecamy uprzednio o zapoznanie się z naszą ofertą kursów graficznych i rysunku oraz cennikiem.

Formularz rejestracyjny

Przed zapisem na kurs sprawdź dokładnie opis kursu oraz zakres wiedzy jaką powinni posiadać kursanci decydując się na konkretny kurs.

Zapisy
  • Wybierz kurs
  • Podaj dane osobowe
  • Dodatkowe informacje
  • Akceptacja dokumentów

Nasze kursy graficzne

Spośród szerokiej oferty kursów graficznych masz możliwość wybrać to co najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom oraz w czym chcesz rozwijać swoje artystyczne pasje.

Nie wiesz jaką formę zajęć wybrać?

W naszej ofercie poza tradycyjną forma kursów regularnych, które odbywają się przez cały rok szkolny, nasi kursanci mają możliwość korzystania również ze szkoleń w okresie wakacyjnym oraz ferii zimowych.

Nowości w ofercie

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie to czego szukasz, zostaw adres mailowy a poinformujemy Cię o nowych kursach dostępnych w naszym studiu.

Newsletter

Zaufaj zespołowi z ponad 25 letnim doświadczeniem w tworzeniu i dzieleniu się swoją pasją

nasze studio w liczbach

Przez lata pasjonującej pracy mierzyliśmy się z przeróżnymi wyzwaniami jakie stawia rynek przed twórcami z branży graficznej, dzięki którym mamy możliwość realizacji jeszcze bardziej złożonych celów naszych klientów. Równocześnie nasi kursanci mają okazję być bliżej wymagających projektów komercyjnych.

 

+
Projektów
+
Skorzystało firm
+
Szkoleń
+
Kursantów

Najnowsze
na blogu

Nasz blog poświęcony jest ogólnie pojętej grafice.
Nie zabraknie takich tematów jak: tworzenie modeli, prace koncepcyjne, rysunek odręczny i cyfrowy oraz rozwój swoich pasji i umiejętności.