You are currently viewing Szkoła rysunku w Zamościu

Szkoła rysunku w Zamościu

Jeśli jesteś z okolic Zamościa i chcesz nauczyć się rysunku, to ten wpis jest dla ciebie. Sprawdź, jaka jest szkoła rysunku w Zamościu i czego możesz się w niej nauczyć.

Dla kogo szkoła rysunku w Zamościu?

Kurs rysunku w Zamościu wybierają najczęściej kandydaci na kierunki artystyczne. Żeby dostać się na architekturę lub grafikę, w większości szkół wyższych trzeba zdać egzamin praktyczny. Ich poziom jest bardzo wysoki. Dlatego nie wystarczy wejść z marszu i zdać. Trzeba wielu miesięcy nauki, żeby sprostać wymaganiom. Bez solidnego kursu rysunku się nie obędzie.

Nie pozostaje nic innego jak tylko przeszukać internet i sprawdzić, jaka jest szkoła rysunku w twoim mieście. Może się okazać, że nie ma ich wiele. I tak na przykład istnieje tylko jedna szkoła rysunku w Zamościu.

Strefa rysunku jako jedyna szkoła rysunku w Zamościu

Strefa rysunku oferuje zajęcia przygotowujące do egzaminów na kierunki artystyczne. Szkoła rysunku w Zamościu zaprasza na lekcje dla kandydatów na uczelnie wyższe, dla kandydatów do szkół plastycznych, a także dla wszystkich hobbystów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności.

Zajęcia w Zamościu prowadzone są w małych, maksymalnie pięcioosobowych grupach. Prowadzący do każdego podchodzą indywidualnie.

Kurs rysunku w Zamościu przygotowuje między innymi do egzaminów na:

– architekturę (politechnika/ASP),

– architekturę wnętrz,

– wzornictwo,

– ASP,

– grafikę i nie tylko.

Jak jeszcze można uczyć się rysunku?

Inną opcją niż szkoła rysunku jest jeszcze wybranie zajęć indywidualnych. Pomyśl jednak, czy warto. W pracowni spotykasz osoby o podobnej wrażliwości jak twoja. To nie tylko dobre towarzystwo kolegów i koleżanek. To także dobra inwestycja na przyszłość. Nic nie jest tak ważne w twojej przyszłej pracy zawodowej, jak sieć networkingowa.

Osoby, z którymi teraz będziesz uczyć się rysunku, w przyszłości mogą stać się twoimi współpracownikami.

Nie bagatelizuj tego. Jeśli już znajdziesz się w szkole rysunku, np. w Zamościu, to koniecznie poznaj wszystkich uczestników.

Takie znajomości są szczególnie ważne w branży kreatywnej. Tam wielu jest freelancerami i zdobywa zlecenia dzięki znajomym. zadbaj więc, aby ta sieć była jak największa!

Szkoła rysunku w Zamościu i okolicach

Jeśli mieszkasz w Zamościu i przymierzasz się do zdawania na UMSC w Lublinie na Wydział Artystyczny, to możesz sprawdzić jeszcze inną szkołę rysunku.

Creativity

Szkoła rysunku w Lublinie należąca do sieci pracowni Creativity.

W ofercie:

  • kurs na Architekturę

  • kurs na ASP

  • nauka rysunku hobby

  • lekcje rysunku junior

  • rysunek dla dzieci

  • digital painting

Cena kursu: 380 zł/mc lub 989 zł / trymestr

Szkoła rysunku Creativity ma swoje motto. Od prowadzących usłyszysz, że talent nie istnieje! Nie ma czegoś takiego, jak nadprzyrodzone zdolności, które ktoś musi mieć, by rysować. O sukcesie decyduje wyłącznie systematyczna praca. A najlepiej ćwiczyć w gronie ludzi, którzy mają podobne zainteresowania i cele. W dodatku pod okiem wysoko wykwalifikowanej kadry.