You are currently viewing Szkoła rysunku w Tychach

Szkoła rysunku w Tychach

Jeśli mieszkasz w Tychach i chcesz dowiedzieć się, jaką jest Szkoła rysunku w Tychach, to ten wpis jest dla ciebie!

Dla kogo szkoła rysunku w Tychach?

Kurs rysunku w Tychach wybierają najczęściej kandydaci na kierunki artystyczne. Żeby dostać się na architekturę lub grafikę, w większości szkół wyższych trzeba zdać egzamin praktyczny. Ich poziom jest bardzo wysoki. Dlatego nie wystarczy wejść z marszu i zdać. Trzeba wielu miesięcy nauki, żeby sprostać wymaganiom. Bez solidnego kursu rysunku się nie obędzie.

Nie pozostaje nic innego jak tylko przeszukać internet i sprawdzić, jaka jest szkoła rysunku w Tychach. Może się okazać, że nie ma ich wiele. I tak na przykład istnieją tylko trzy szkoły rysunku w Tychach.

Galeria Miriam

Szkoła rysunku w Tychach, która stawia akcent na budowanie dobrej relacji uczeń – nauczyciel.

+48 728 227 552

pl. K. K. Baczyńskiego, Batorego 23

Kurs rysunku i malarstwa

kurs dla uczniów szkół gimnazjalnych/liceum przygotowujący do liceum plastycznego oraz studiów artystycznych na ASP oraz Architekturę Wnętrz, Krajobrazu, Urbanistykę

608483547

Cena: 30-50 zł / godzinę

E-korepetycje

Indywidualne kursy rysunku, malarstwa, grafiki warsztatowej i rzeźby dla kandydatów na studia oraz hobbystów

536 402 932

Cena: 40 zł/h

Gdzie jeszcze jest Szkoła rysunku w okolicy Tychów?

Creativity

Możesz również podskoczyć do stolicy Śląska, gdzie siedzibę ma duża szkoła rysunku Creativity. Ma ona filie w całym kraju, m.in. w Katowicach.

Kadra prowadzi osobne grupy dla kandydatów na ASP i dla hobbystów.

W ofercie oprócz tego nauka malarstwa tradycyjnego i cyfrowego. Oprócz tego zajęcia dla dzieci od 6 lat.

Szkoła rysunku Creativity powstała w latach 90` w Warszawie i od tego czasu bardzo się rozrosła.

Kadra wyznaje zasadę, że Talent nie istnieje. Skutecznie udowadniają, że umiejętności rysunkowe nie są kwestią talentu, ale wytrwałego treningu.

Fajną nowinką jest kurs rysunku Arch-VIZ, czyli Kurs grafiki 3D z wizualizacji architektonicznych w środowisku Cinema 4D i Corona Renderer. W ramach kursu, student zajmuje się tematami takimi jak:

  • podział na różne etapy zaawansowania

  • modelowanie 3D

  • teksturowanie

  • oświetlenie

  • post-produkcja

  • teoria fizyki światła oraz materiałów

  • wykorzystywanie w środowisku 3d, fizycznych aparatów fotograficznych

  • Każde zajęcia kończą się wyrenderowaniem odpowiednio ustawionej sceny

  • zajęcia prowadzone przez profesjonalnych wizualizatorów i grafików 3D

  • wykłady online z historii sztuki i architektury

Jest to dobra alternatywa dla tradycyjnych kursów rysunku. Arch-VIZ daje konkretne umiejętności wyróżniające kandydatów na rynku pracy.

Poza tym oferta szkoły rysunku jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Fajne jest również to, że na kursy dla dzieci mogą uczęszczać już dzieci od 6 roku życia. Maluch wyrastający w tak kreatywnym środowisku ma realne szanse na sukces w branży artystycznej w przyszłości.

Jak wybrać Szkołę rysunku w Tychach?

Zanim wybierzesz szkołę rysunku w Tychach, pomyśl czego tak naprawdę potrzebujesz. Jeśli zdajesz na Architekturę lub na ASP, to masz wyższe wymagania niż hobbysta. Ciebie obowiązuje wówczas specjalny program nauczania.

Sprawdź, czy wybrana przez ciebie szkoła go realizuje. Sprawdzaj również opinie w internecie. Szukaj szkoły z dobrą atmosferą. Spędzisz tam sporo czasu. Dobrze więc, żebyś zżył się z innymi uczestnikami.

Sprawdzaj również, jaki jest dojazd do wybranej przez ciebie szkoły. Czy masz tam jak dojechać? Chyba nikomu nie uśmiecha się spędzanie całego dnia na dojazdach. Szukaj szkoły, która jest w dobrej lokalizacji.

Jeśli już jakaś szkoła rysunku w Tychach wpadła ci w oko, to wpadnij tam na jedne zajęcia i sprawdź, czy ci odpowiada. Szkoła powinna motywować i inspirować. Więc jeśli poczujesz flow na zajęciach, to znaczy że to miejsce dla ciebie 🙂