You are currently viewing Szkoła rysunku w Toruniu

Szkoła rysunku w Toruniu

Kurs rysunku w Toruniu

Jeśli przymierzasz się do zdawania do szkoły artystycznej, na pewno zauważyłeś, że większość z nich wymaga zdania praktycznego egzaminu wstępnego.Bez względu na to, jaki to kierunek i ile etapów będzie taki egzamin miał,prawdopodobnie przynajmniej jedno z zadań będzie z rysunku.

Co możesz zrobić, żeby najlepiej się przygotować? Najlepszym wyborem będzie znalezienie szkoły rysunku. W Toruniu masz do dyspozycji kilka miejscówek, w których możesz przygotować się do egzaminów na Architekturę i inne artystyczne kierunki.

Zanim ostatecznie podejmiesz decyzję, sprawdź dokładnie wszystkie opcje. Jeśli wybierzesz najlepszą dla siebie szkołę rysunku, możesz w krótkim czasie podnieść swoje umiejętności. Być może uda ci się nawet osiągnąć sukces, jakim jest zajęcie wysokiego miejsca na liście kandydatów na twój wymarzony kierunek! Poniżej sprawdź listę szkół rysunku w Toruniu:

Zestawienie Szkoła rysunku w Toruniu:

1. Edukreska

Szkoła rysunku w Toruniu, która przygotuje Cię do egzaminów wstępnych na architekturę, ASP czy studia zagraniczne. Uczą podstaw z rysunku każdego: początkującego jak i zaawansowanego czy hobbystę.

Oprócz nauki rysunku, oferuje również lekcje malarstwa i digital paintingu. Możesz więc rozwijać się w bardzo profesjonalny sposób.

Kontakt: 531 506 400

Cena: 250-500 zł/mc w zależności od kursu

………………………………………………………………………………………………………………………

2. Arcana Pracownia

Kurs przeznaczony dla osób planujących lub obecnie przygotowujących się do egzaminów wstępnych na architekturę w kraju i za granicą. Szkoła rysunku w Toruniu, która ma bardzo bogatą ofertę i uczy również grafiki, digital paintingu. Ponadto prowadzi doradztwo zawodowe dla osób chcących pracować w branży kreatywnej.

Kontakt: 783 170 155

ul. Fosa Staromiejska 30/4

Cena: 240zł – 360 zł/mc

3. WSG

Szkoła rysunku w Toruniu, która oferuje kurs rysunku architektonicznego. Ten prowadzony w formie wykładów teoretycznych i ćwiczeń. Poprawia warsztat rysunkowy i wprowadza w świat różnych technik rysunkowych. Uczy prawidłowych zasad kompozycji, perspektywy, proporcji, kontrastu, form,a także relacji światła i cienia. Wprowadza w świat konstrukcji i budowli. Wysoko wyspecjalizowany kurs stricte pod egzamin na Architekturę.

kontakt: 510 265 091

ul. Garbary 2

Cena: 90 zł/1,5h lub 1000 zł /90 h

…………………………………………………………………………………………………………………….

4. Kreski

Nauka rysunku przygotowująca bezpośrednio do egzaminów na Architekturę i Urbanistykę, Aranżację wnętrz itd., Odnajdą się tam także ci, którzy po prostu chcą się nauczyć rysować.

Kontakt: 506 163 987

ul. Przedzamcze 8

…………………………………………………………………………………………………………………

Twoim zadaniem teraz jest przejrzenie oferty wszystkich szkół i decyzja, która szkoła rysunku będzie dla ciebie najlepszym wyborem. Zdarza się, że szkoła rysunku w Toruniu prowadzi spotkania otwarte. Czasem można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach pokazowych. Wówczas możesz poznać przyszłych instruktorów lub zwiedzić pracownię. Dzięki temu poczujesz atmosferę pracowni.

Co jeszcze możesz zrobić?

Śledź również szkoły rysunku spoza Torunia, które prowadzą kanały na YT. Możesz tam zobaczyć, jak pracują inne pracownie w Polsce. Sprawdź na przykład:

https://www.youtube.com/watch?v=MA-i-vxQ9l0