You are currently viewing Szkoła rysunku w Rybniku

Szkoła rysunku w Rybniku

Jeśli mieszkasz w Rybniku i okolicach i szukasz kursu rysunku, to ten wpis jest dla ciebie! Sprawdź listę pod tytułem Szkoła rysunku w Rybniku i wybierz najlepsze zajęcia dla siebie.

KreARTywni

kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych na Architekturę i Urbanistykę, Architekturę Wnętrz, Architekturę Krajobrazu, Wzornictwo Przemysłowe oraz do liceów plastycznych ze 100% skutecznością. Dodatkowo w ofercie kursy hobbystyczne i dla dzieci.

515 512 566

ul. Kościuszki 41

Cena: 300 zł/mc

Rysunek Studio

Szkoła rysunku w Rybniku tworzona jest przez zespół doświadczonych instruktorów, których łączy kreatywne podejście do przekazywania wiedzy i umiejętności. Pomagają kandydatom w dostaniu się na studia Architektury, Architektury Wnętrz i ASP. Ponadto w ofercie kursy m.in. Fotografii.

784 039 457

ul. Mikołaja Reja 2

Cena: 690 zł / trymestr

Na co zwracać uwagę przy wyborze szkoły rysunku w Rybniku?

Nic nie motywuje do ćwiczeń tak, jak praca w grupie. Kiedy widzisz osiągnięcia innych osób, to zaczynasz łapać od nich inspirację i powera do pracy. Sprawdź więc, jaka jest atmosfera w danej szkole rysunku w Rybniku. Wybierz się na zajęcia próbne i poczuj klimat na własnej skórze.

Warto, żebyś pamiętał, że to nie jakiś wrodzony talent warunkuje umiejętności rysunkowe. Ludzie zdobywają kompetencje dzięki swojej systematycznej pracy. Warto więc, abyś rysował również poza zajęciami. Zawsze możesz pokazać twoje “prace domowe” instruktorowi. Jego sugestie będą bezcenne. Dzięki jego wiedzy merytorycznej i doświadczeniu wychwycisz błędy, które popełniasz. Popełnianie błędów to nic strasznego. Najważniejsze, żeby je konsekwentnie poprawiać.

Szkoła rysunku okolice Rybnika

Jeśli masz możliwość dojeżdżać np.do Katowic, to możesz tam zajrzeć do Szkoły Rysunku Creativity.

Pracownia należy do sieci szkół działających w całej Polsce. Uczą od ponad 25 lat. Przez ten czas nauczyciele wypracowali skuteczne metody nauczania. Bardzo duży nacisk kładziony jest na poprawność merytoryczną rysunku: odpowiednia perspektywa, proporcje i poprawność brył. Dużo czasu poświęca się aksonometrii. Kursanci przyswajają tą wiedzę mimowolnie przez naukę systemem tzw igurr. To autorski zestaw ćwiczeń, w których uczniowie tworzą własne skomplikowane bryły, a następnie robią ich rzuty. Dzięki temu niesamowicie rozwijają swoją wyobraźnię przestrzenną.

Poza tym, uczniowie mają wsparcie i dodatkowe materiały na fanpage’u Szkoły + dodatkowe gratisowe materiały / udział w live.

Szkoła rysunku Creativity ma swoje motto. Mówi się tam, że Talent nie istnieje. Nauczyciele mają takie podejście, że każdy może nauczyć się rysować. Wystarczy jedynie systematyczna praca i merytoryczne wskazówki.