You are currently viewing Szkoła rysunku w Nowym Sączu

Szkoła rysunku w Nowym Sączu

Niezależnie od tego, czy uczysz się rysunku hobbystycznie, czy chcesz zdawać na kierunek artystyczny, najlepiej uczyć się pod okiem doświadczonego instruktora. W tym wpisie znajdziesz zestawienie Szkoła rysunku w Nowym Sączu. Przeczytaj i znajdź coś dla siebie!

Jakie zalety ma szkoła rysunku?

Oczywiście można uczyć się rysunku samodzielnie, ale prawdopodobnie nie będzie to takie efektywne jak nauka w profesjonalnej pracowni. Szkoła rysunku ma tę zaletę, że dostajesz informację zwrotną od nauczyciela rysunku. Jego wprawne oko znacznie szybciej znajdzie błąd techniczny w twojej pracy. Da ci również wskazówki jak go skorygować. Co więcej, instruktor wskaże ci źródło problemów. Jeśli nie radzisz sobie na przykład z perspektywą lub proporcjami, to nauczyciel zada ci zadania kształtujące tę właśnie umiejętność. Nie chodzi w końcu o to, żeby każdy twój rysunek był perfekcyjny. Najważniejsze, żeby każdy rysunek był trochę lepszy od poprzedniego.

Poza cenną pomocą nauczyciela, szkoła rysunku daje coś jeszcze. Każda pracownia ma swoją atmosferę. Szkoła rysunku w Nowym Sączu ma jeszcze tę zaletę, że jest w pięknym otoczeniu.

Oprócz krajobrazów, każda szkoła rysunku w Nowym Sączu ma specyficzną, niepowtarzalną atmosferę. Zanim zdecydujesz się na konkretną szkołę rysunku w Nowym Sączu, warto żebyś sprawdził na własnej skórze, jak tam się pracuje. Sprawdź, czy odpowiada ci nauczyciel i inne osoby, które tam uczęszczają.

To bardzo ważne, ponieważ dobra ekipa potrafi wspaniale motywować i inspirować do pracy. A to już połowa sukcesu.

Czy jest jakaś szkoła rysunku w Nowym Sączu?

1. Format Studio

Duża szkoła rysunku w Nowym Sączu. Zajęcia odbywają się również w innych okolicznych miastach: Nowy Sącz, Kraków, Krosno, Nowy Targ.

Telefon: 534-537-777

ul. Lwowska 60/2 (nad Rossmannem)

Cena: od 360 zł/mc

2. Teb

Szkolenie jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką sztuki. Kursanci mogą poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę z podstaw rysunku i malarstwa.

Telefon: 185 314 490

ul. Wąsowiczów 10

Cena: 400 zł/30h

Kurs nie jest realizowany w trybie ciągłym. Trzeba więc śledzić stronę www i czekać, aż kurs zostanie wznowiony.

3. Strefarysunku

Oferują naukę rysunku i zajęcia przygotowujące do egzaminów na studia (architektura, grafika, malarstwo, ASP, wzornictwo i nie tylko), liceum plastycznego, a także przygotowanie teczki.

Telefon: 661 289 309

Cena: 120 zł /3h

Co oprócz szkoły rysunku w Nowym Sączu?

W pocovidowym świecie coraz bardziej popularne jest nauczanie rysunku i tutoriale internetowe. Nawet, jeśli szkoły rysunku nie mają jeszcze w ofercie lekcji rysunku w 100% online, to mogą zamieszczać fajne materiały na You Tube. Tak jest w przypadku Pracownia Creativity. Na stronie znajdziesz zajawki tego, jak pracuje ta szkoła rysunku i inspiracje rysunkowe.

Szkoła rysunku Creativity jest siecią szkół rysunku, mającą filie w różnych miastach Polski. Znajdziesz ich w: Krakowie, Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie, Łodzi, Radomiu i w Poznaniu.