You are currently viewing Szkoła rysunku w Gdyni

Szkoła rysunku w Gdyni

Jeśli jesteś z Trójmiasta i wybierasz się na studia o profilu artystycznym, to z pewnością zainteresuje cię zestawienie pod tytułem: Szkoła rysunku w Gdyni. Rzuć okiem na zestawienie i dowiedz się, czemu nauka w szkole rysunku ma więcej zalet niż uczenie się w pojedynkę.

Jak wybrać szkołę rysunku w Gdyni?

Przede wszystkim zastanów się, jaki masz cel nauki rysunku. Do dyspozycji jest niejedna szkoła rysunku w Gdyni. Mają one różnorodną ofertę. Wybieraj zajęcia, które odpowiadają twoim potrzebom. Inaczej działa szkoła rysunku w Gdyni, która specjalizuje się w przygotowaniu kandydatów na egzaminy wstępne na ASP. Inaczej uczy też pracownia, której celem jest nauk rysunku ukierunkowana na hobbystów.

Jeśli chcesz zdać egzamin wstępny na ASP, to szukaj szkoły, która pozwoli zdać na jak najwyższym poziomie.Tak naprawdę nie chodzi o to, byle by zaliczyć. Chodzi o to, żebyś zdobył realne praktyczne umiejętności rysunkowe, które będą potrzebne w twojej przyszłej pracy zawodowej.

Przeglądaj więc strony www szkół rysunku w Gdyni. Czy mają tam prace uczestników? Zwracaj uwagę, czy są poprawne: czy mają właściwe proporcje, czy perspektywa się zgadza?

Jeśli nie masz pewności, co jest w programie kursu rysunku, zadzwoń i dopytaj. Jeśli zdajesz egzamin wstępny na ASP, to musisz bardziej szczegółowo interesować się programem. Inaczej jest w przypadku, gdy poszukujesz hobbystycznego kursu rysunkowego.

Szkoła rysunku w Gdyni – zestawienie:

1. Edukreska® – kurs na architekturę

Szkoła, która przygotuje Cię do egzaminów wstępnych na architekturę, ASP, PJATK czy studia zagraniczne. Uczą podstaw z rysunku w Gdyni każdego: początkującego jak i zaawansowanego czy hobbystę.

Telefon: 531 506 400

ul. Ujejskiego 5A/3, obok VI LO i III LO

Cena: 250-400 zl/mc

2. PMiG

Szkoła, która kieruje swoje kursy głównie do osób zdających na przeróżne kierunki ASP oraz hobbystów, którzy po prostu chcą doszlifować swoje umiejętności.

Telefon: 508 184 881

ul. Gniewska 21/BOX 80

Cena: ok. 70 zł/3h

3. Sztuka Nauki

Kurs dla osób, które marzą o pójściu na ASP, do szkoły artystycznej lub widzą się w zawodzie architekta.

Telefon: 53 350 00 26

ul. Świętojańska 59/5

4. Młodzieżowy Dom Kultury

Zajęcia plastyczne dla różnych grup wiekowych, z pewnością bardzo dobra dla dzieci, aby pobudzić ich kreatywność.

Telefon: 58 69 88 618

ul. Grabowo 2

Cena: podane jest konto, na które można wpłacać darowizny na rozwój placówki

5. Gumką&Ołówkiem

Luźne spotkania rysunkowe za darmo na terenie Trójmiasta. Raz w miesiącu, a czasem częściej, spotykamy się przy kawie i ciastku, aby posłuchać wykładów i porysować modeli na żywo.

Miejsce: w kawiarniach, pracowniach

Cena: za darmo!

Co brać pod uwagę, gdy wybierasz szkołę rysunku w Gdyni?

Chyba najważniejsze w tym wszystkim, przy podejmowaniu decyzji, jest lokalizacja szkoły rysunku. W Gdyni jest kilka pracowni do wyboru, więc jest w czym wybierać. Lokalizacja jest ważna szczególnie dla osób, które nie przepadają za dojazdami.

Inny aspekt to cena kursu. Jeśli zdajesz na ASP i szukasz kursu rysunku, to ten wydatek możesz potraktować jak inwestycję. Jeśli jednak uczysz się rysunku hobbystycznie, to możliwe, że będziesz bardziej oszczędny przy wyborze kursu.

Sprawdź również, komu dedykowany jest kurs rysunku, który wybierasz. Czy jest on bardziej ukierunkowany na kandydatów na ASP, czy hobbystów. Jest to ważne, ponieważ na egzaminy na ASP obowiązuje cię konkretny program, który niekoniecznie może być dla ciebie ciekawy – jeśli jesteś hobbystą.