You are currently viewing Szkoła rysunku w Gdańsku

Szkoła rysunku w Gdańsku

Jeśli interesuje cię szkoła rysunku w Gdańsku, to ten wpis jest dla ciebie. Poniżej znajdziesz zestawienie pracowni, w których możesz przygotować się na egzaminy na ASP lub po prostu sobie porysować.

Lista szkół rysunku w Gdańsku

 Domin Gdańsk !

Szkoła rysunku w Gdańsku, która należy do sieci szkół w całej Polsce. Oferuje kurs przygotowujący na Architekturę oraz kurs na ASP. Oprócz tego kurs hobbystyczny, Digital Painting oraz Malarstwo Akwarelowe. Kurs możesz odbyć stacjonarnie lub zdalnie.

Oprócz zajęć w Pracowni, możesz korzystać ze wsparcia nauczycieli na specjalnej grupie i na funpage’u na FB. Tam odbywają się dodatkowe live’y i udostępniane są przydatne materiały. W ten sposób otrzymujesz blisko 120 h darmowych zajęć.

Pracownia działa od ponad 25 lat i ma bardzo wysoki wskaźnik zdawalności.

Telefon: 793 627 827

Al. generała Józefa Hallera 4/1

Cena: 380 zł/mc

Kurs rysunku Gdańsk Edukreska®

Szkoła, która przygotowuje do egzaminów wstępnych na architekturę, ASP, PJATK czy studia zagraniczne. Uczą podstaw z rysunku każdego: początkującego jak i zaawansowanego czy hobbystę.

W cenie kursu są wszelkie materiały do nauki: kartki, farby, ołówki czy pędzle!

Telefon: 531 506 400

ul. Grunwaldzka 2/5

Cena:450 zł/mc

Szkoła rysunku Prosta Kreska

Oferują kompleksowe przygotowanie do egzaminu na Wydział Architektury, kierunki artystyczne ASP i PJATK oraz do szkół plastycznych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych artystów.

Telefon: 607 177 345

Al. Grunwaldzka 74 /2

Cena: około 340 zł/mc

Pracownia rysunku Kuźnia

Ich celem od zawsze było zbudowanie programu, który ma odpowiadać osobom chcącym rozwinąć swoje predyspozycje w danym kierunku artystycznym. Przygotowują i na ASP, i na Architekturę.

Telefon: 501 363 309

ul. Heweliusza 11

Cena: 370-600 zł/mc

Quatro

Przygotowanie do egzaminów na Wydziały Architektury oraz Akademię Sztuk Pięknych: Wzornictwo, Architektura Wnętrz, Grafika.

Telefon: 513 983 973

ul. Pniewskiego 3a

Cena: 330 zł/mc

Lekcje rysunku GSA

To miejsce twórcze, gdzie poznasz wiele otwartych i twórczych osób. Zajęcia z zadaniami egzaminacyjnymi, martwą naturą i modelem.

Telefon: + 48 (58) 712 86 41

al. Grunwaldzka 82

Cena: 50-280zł/mc

Lekcje rysunku Bazgroly.eu

Kompleksowe przygotowanie w małych grupach (4-8 osób) na wszystkie kierunki artystyczne w Polsce i za granicą. Poza tym można zapisać się również na kjurs Projektowania.

Telefon: 790 357 770

ul. Do studzienki 29a

Cena: 399-799 zł/mc

Szkoła Rysovnik.pl

Doświadczony wykładowca z 16 letnim stażem, przygotowujący do egzaminów z rysunku.

Telefon: 603 080 603

ul. Grunwaldzka 82/321

Kurs rysunku Wenecjusz

Kultywują metodę nauczania, na którą składają się zajęcia indywidualne oraz ćwiczenia w grupach max. 3 osobowych. Kursy przeznaczone są dla osób kandydujących do uczelni wyższych.

Telefon: 698 991 606

ul. Gospody 6d/30

Cena: 120 zł/lekcja trwająca 3 godziny

Wydziału Architektury – kurs przygotowujący do egzaminów.

Ofertę kierują przede wszystkim do młodzieży szkół średnich i maturzystów, chcących doskonalić umiejętności w zakresie rysunku.

Telefon: 58 347 12 33

Gmach Główny Politechniki Gdańskiej

Cena: 290zł/mc

Atelier Bielenik

Ich misją jest stworzenie miejsca umożliwiającego rozwijanie pasji na płaszczyźnie artystycznej, poprzez naukę rysunku, malarstwa oraz historii sztuki.

Telefon: 692 642 109

ul. Ogarna 3/4

PJATK

Uczą wszystkich chętnych kandydatów na warsztaty przygotowujące do studiów na Wydziale Sztuki Nowych Mediów PJATK oraz osoby, które mają chęć poszerzenia swojej wiedzy w zakresie podstaw sztuk pięknych.

Telefon: (48 58) 683-59-75

ul. Brzegi 55

Cena: 300zł/5 dni

Dobra szkoła rysunku w Gdańsku – jakie powinna mieć cechy?

Dobrze, jeśli szkoła rysunku będzie realizować wymagania stawiane kandydatom na uczelnie wyższe. Sprawdź zatem, czy kadra w szkole, którą wybrałeś zna specyfikę egzaminów wstępnych.

Fajnie, jeśli oprócz podstawowej wiedzy wynoszonej z kursu rysunku, masz dostęp do jakiś dodatkowych materiałów lub masz wsparcie nauczycieli poza godzinami pracy, np. za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czasem wystarczy, że jakaś szkoła rysunku w Gdańsku utworzy grupę na Facebooku, fanpage lub po prostu grupę na Whatsapp’ie, na której uczestnicy będą mogli ćwiczyć i wzajemnie się inspirować / motywować.

Ważne jest także tworzenie dobrej relacji w pracowni. To nie tylko przyjemne, być w wyjątkowej grupie osób. To także niezbędne. Poznasz ludzi, z którymi będziesz studiować, a może także w przyszłości współpracować. Już na tym początkowym etapie możesz stworzyć swoją sieć networkingową.

Szkoła rysunku czy lekcje indywidualne?

Indywidualne lekcje rysunku mają tę zaletę, że nauczyciel skupiony jest maksymalnie na tobie i na twoim rozwoju. Wadą natomiast jest to, że nauczyciel jest jedyną osobą, od której możesz czerpać inspirację.

Inaczej jest w przypadku szkoły rysunku. Tam poznasz wielu nowych adeptów sztuki i czerpiesz od nich inspirację.