You are currently viewing Sklep plastyczny w Tychach

Sklep plastyczny w Tychach

Być może zastanawiasz się, czy jest jakiś sklep plastyczny w Tychach. Jest i już spieszymy z podaniem danych adresowych. Znajdziesz tu miejsce, w którym zaopatrzysz się we wszystkie akcesoria niezbędne do tworzenia.

A po co komu sklep stacjonarny w Tychach?

Jeśli myślisz, że do sklepu stacjonarnego przychodzą tylko staruszkowie nie umiejący robić zakupów online, to jesteś w błędzie! Do sklepu plastycznego nie chodzi się tylko po farby, płótna czy kredki. Chodzi się po to, żeby poobcować ze sztuką i wiedzą specjalistyczną tego pana lub pani za ladą. Wyobrażasz sobie, jaką oni muszą mieć wiedzę, jeśli mogą spokojnie testować całe tony materiałów i narzędzi plastycznych? Nie bój się więc pytać o nowości na rynku. Nie kupuj w kółko tych samych produktów, które już dobrze znasz. Zapytaj o nowości i testuj. Może się okazać, że zastosowanie nowych narzędzi lub techniki nada twoim pracom całkiem nową jakość!

Sklep stacjonarny ma tę przewagę nad internetowym, że możesz na własne oczy zobaczyć jakość produktów, które kupujesz. Nie kupisz więc “kota w worku”, ale coś co sam przetestowałeś w sklepie.

Możesz wszystkiego dotknąć, sprawdzić jakość płótna czy zobaczyć na żywo odcienie farb. Tego nie daje sklep internetowy, bowiem ekran zniekształca kolory. Po takich zakupach możemy doświadczyć rozczarowania, kiedy farby nie mają wymarzonej barwy.

A może chcesz się otworzyć na jakąś nową technikę? Może nagle cię olśniło, że chcesz spróbować malarstwa akwarelowego, chociaż nigdy nie miałeś akwareli w ręku? Sprzedawca nie tylko wyda towar, ale też opowie jak rozpocząć swoją przygodę z nową techniką. Niby możesz poczytać o tym w internecie, ale komputerowi nie zadasz pytania, jeśli będziesz miał wątpliwości. A sprzedawca za ladą wyjaśni ci wszystko ze szczegółami i rozwieje wszelkie wątpliwości.

To jaki jest ten sklep plastyczny w Tychach?

Mimo, że to całkiem duże miasto, to sklepy plastyczne w Tychach są tylko dwa. Oto one:

1. Inny Czas

ul. Lencewicza 46

43-100 Tychy

2. Art Shop For Artist’s

ul. Bielska 80

43-100 Tychy

kontakt: 32 227 64 60

Jeśli jesteś z tych Tychów, to wskakuj tam jak najczęściej, żeby przynajmniej popatrzeć na nowinki na rynku i zamienić słówko ze sprzedawcą.

Ja na przykład nie mogę się oprzeć i uwielbiam patrzeć i podotykać materiałów plastycznych.

Szkoda, że nie można mieć wszystkiego… Materiały artystyczne nie należą do najtańszych niestety. Ale przez to, człowiek bardziej się ucieszy z nowych porządnych farb, niż miałby kupować marketową tandetę.