You are currently viewing Sklep plastyczny w Rzeszowie

Sklep plastyczny w Rzeszowie

Jeśli mieszkasz w okolicach stolicy Podkarpacia i szukasz materiałów plastycznych, to ten wpis jest dla ciebie. Dzisiaj będzie o tym, jaki jest sklep plastyczny w Rzeszowie.

Sklep plastyczny w Rzeszowie vs kosze dyskontowe

Nie wiem jak ty, ale ja mam już trochę przesyt marketów i dyskontów z koszami pełnymi przydasiów. W marketowych koszach możesz już kupić wszystko: od bielizny, przez narzędzia, aż po materiały plastyczne. Tak naprawdę jest wszystkiego dużo, wszystko jest łatwo dostępne i czasem… do niczego. Dla mnie najlepszym obrazem dyskontowych materiałów plastycznych była plastelina, kupiona dla dzieci. Była dziwnie lepka, rozwarstwiała się i niemożliwie brudziła. A figurki z niej ulepione rozjeżdżały się niemiłosiernie.

Kupiłam coś drobnego, a jakość tego była fatalna. A przecież w ofercie pojawiają się również akryle i tempery nieznanych producentów. Być może z ich jakością jest równie słabo.

Nie powiem, podobno czasem pojawiają się materiały plastyczne renomowanych producentów. No właśnie… ale jest to nieregularnie. Trzeba mieć mega szczęście.

A co jeśli chcesz mieć stały dostęp do materiałów plastycznych wysokiej jakości? Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest sklep plastyczny. W Rzeszowie jest kilka, o czym za chwilę.

Sklep plastyczny w Rzeszowie:

1.Sklep dla plastyków „Matejko”

ul. Jagiellońska 12

35-025 Rzeszów

kontakt: 17 862 51 35

2.Misiek. Art. dla plastyków

ul. Hetmańska 26

35-045 Rzeszów

kontakt: 17 854 80 53

3.Arttom

ul. Adama Mickiewicza 7

35-064 Rzeszów

kontakt: 17 853 70 35

4.Synchronik

ul. Podwisłocze 2B/3

35-309 Rzeszów

kontakt: 17 857 20 21

Jak kupować, żeby w sklepie plastycznym w Rzeszowie było opłacalnie?

Mimo, że sklepy plastyczne jako sklepy specjalistyczne mają dość wysokie ceny, to można czasem upolować coś w promocji. Dobrze, że większość sklepów ma teraz własne strony internetowe lub fanpejdże w mediach społecznościowych. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić zmianę cen.

Przy standardowych cenach nie warto kupować w hurtowych ilościach, jeśli tego nie potrzebujesz. Zawsze możesz podejść i kupić, jeśli twoja ulubiona tempera będzie na wyczerpaniu. A jeśli zdarzy się jakaś fajna promocja – to dopiero wtedy będziesz mógł pozwolić sobie na więcej. Zdarza się także, że niektóre sklepy plastyczne oferują zniżki na określone typy przyborów lub rzeczy, które zalegają im na magazynach.

Jaka jest zaleta sklepu plastycznego w Rzeszowie?

Mimo wyższych cen, sklep plastyczny w Rzeszowie ma swoje zalety. Przede wszystkim jest to wysoka jakość. Masz pewność, że to, na co wydałeś swoje pieniądze było tego warte i dobrze ci posłuży. Kolejną zaletą jest doświadczona osoba sprzedawcy. Często on sam jest artystą i można go zapytać o radę przy wyborze produktów.