Kurs Podstawy Rysunku

Lubisz coś kreślić na kartce, ale nigdy nie uczyłeś się rysowania na poważnie? Sprawdź nasz Kurs Podstawy Rysunku. Udowadniamy w nim, że o sukcesie w rysunku NIE decyduje talent. Udowadniamy, że sukces osiągają ci, którzy systematycznie pracują.

Nasz Kurs Podstawy Rysunku przybliży ci podstawowe pojęcia takie jak: perspektywa, walor, konstrukcja brył i ich przecięć oraz światłocień.

Na początku spróbujemy “rozrysować” dłoń. Wykonasz ćwiczenia, dzięki którym twoja dłoń wprawi się do intensywnych ruchów szkicowania.

Kiedy opanujesz proste linie, zabierzesz się za budowanie konstrukcji. Nauczysz się obserwować przedmioty i rysować martwą naturę. Będziesz przyglądał się, jak pada światło i nauczysz się, jak uchwycić światłocień na rysunku.

czego nauczysz się na kursie
Podstawy rysunku

Kurs Podstawy Rysunku odczaruje perspektywę, która początkującym rysownikom może wydawać się skomplikowana. Możliwe, że na swoich rysunkach próbujesz nakreślić ją intuicyjnie. Potem jednak patrzysz na efekt końcowy i widzisz niedoskonałości. Prowadzący kurs wskażą ci, w którym miejscu popełniasz błąd i nauczą poprawnych nawyków.

Szkolenie z Podstaw Rysunku to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy. Tutaj zawiążesz również nowe znajomości, a także podpatrzysz innych i zainspirujesz się ich twórczością.

Podstawy Rysunku to dobry punkt wyjścia w rozwoju osobistym. Po tym kursie będziesz miał większą samoświadomość. Poznasz własne mocne strony i słabości. Dzięki temu łatwiej będzie ci podjąć decyzję, w którym kierunku dalej się rozwijać.

Kursy rysunku i grafiki 2D/3D

Dopasuj szkolenie do własnych potrzeb

Poznaj kroki jakie dzielą Cię od stworzenia kursu dedykowanego Twoim celom i potrzebom.

1. Wybierz kurs dla siebie

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybrać kilka kursów i brać w nich udział równolegle.

2. Zarejestruj się

Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego, który zanjdziesz w zakładce zapisy.

3. Poczekaj na potwierdzenie i wnieś opłate

Zostaniesz przydzielony do danej grupy i dostaniesz informację potwierdzającą zapis. Poprosimy Cię o wykonanie przelewu za szkolenie.

4. Zaloguj się na serwer

Otrzymasz od nas link do platformy Discord na której będą odbywały się zajęcia online. Możesz korzystać z aplikacji na dowolnym urządzeniu, a mikrofon nie jest wymagany.

5. Korzystaj z naszej społeczności

Kontaktuj się z innymi kursantami biorącymi udział w naszych szkoleniach. Dziel się swoją wiedzą, podpytuj innych i pokazuj efekty swojej pracy twórczej.

6. Wprowadzaj zmiany w swoim szkoleniu

Co kilka tygodni masz możliwość zmiany w swoim planie zajęć. Możesz zmienić wybrane wcześniej zajęcia jak i dobrać kolejne aby jeszcze szybciej się rozwijać.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne lub warsztaty sezonowe są teraz dostępne.