Studio graficzne

CREATIVITY

Działamy pod obecną nazwą od 2015 roku. Choć nasza historia sięga dużo dalej, czasów studenckich. Już wcześniej podejmowaliśmy się różnych ciekawych projektów, które były źródłem wielu doświadczeń i inspiracji.

Dziś Creativity to profesjonalne studio grafiki 2D / 3D. To tutaj odbywają się szkolenia przyszłych pracowników branży kreatywnej. W szeregach prowadzących kursy znajdują się rysownicy, koncept artyści i graficy komputerowi. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy pracują dla światowych marek przemysłu gier komputerowych, filmów i reklam. Dajemy nie tylko merytoryczną wiedzę. Przede wszystkim zarażamy pasją.

Studio graficzne creativity

Twórz i rozwijaj się w naszej pracowni

To u nas nauczysz się, jak stworzyć prawdziwe koncepty do filmów, wizualizacje, modele i animacje. Jeśli chcesz poznać od podszewki proces tworzenia ilustracji do gier komputerowych – to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli marzy ci się tworzenie wizualizacji architektury i wnętrz – to również dobrze trafiłeś. A może po prostu kochasz tradycyjny rysunek? Jest tu miejsce i dla Ciebie. Pomożemy również przyszłym adeptom Architektury, ASP czy PJATK. To tutaj będziesz mógł swobodnie się rozwijać, dzielić wiedzą, doświadczeniem oraz motywacją. Niezależnie od tego, czy od zawsze marzyłeś o pracy w branży kreatywnej, czy chcesz zmienić zawód. Nasze szkolenia są dla każdego.

Misją Creativity jest zarażanie pasją do rysunku oraz nauczenie młodych artystów jak być jednocześnie kreatywnym i skutecznym. Chętnie dzielimy się własnym doświadczeniem.

W naszym studio graficznym prowadzimy nie tylko szkolenia. Projektujemy również dla firm i dla klientów indywidualnych. Jeśli szukasz niepowtarzalnych projektów graficznych, to zapraszamy do kontaktu.

Kursy graficzne- Syrena

Poznaj naszych grafików i prowadzących zajęcia

Dowiedz się więcej o naszej pasji