Wybrane prace

Prowadzących oraz naszych kursantów

Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Dzięki niemu możesz zobaczyć, jak wygląda nasz kurs grafiki komputerowej. W osobnych zakładkach możesz podejrzeć projekty naszych prowadzących oraz kursantów.
Prace prowadzących to efekt ich wieloletnich doświadczeń.

Projekty kursantów to z kolei owoce naszych szkoleń. Zadaliśmy naszym podopiecznym temat przewodni i przeprowadzaliśmy ich przez cały proces tworzenia ilustracji. Na końcu nanieśliśmy niezbędne korekty i omawialiśmy cały projekt.
Niektóre grafiki to inwencja własna młodych adeptów grafiki. Tworzyli je dodatkowo w domu, ale konsultowali je z nami w czasie zajęć.

Nasza galeria to przegląd technik, których uczymy na szkoleniach. Znajdziemy tu rysunek tradycyjny (np. ołówek, cienkopis lub tusz). Jest również akwarela.

Na samym końcu znajdują się grafiki komputerowe wykonane techniką digital paintingu. Mamy również przykłady modeli 3D wykonane w programie ZBrush i renderowane.

ZBrush to wyjątkowe narzędzie, które pozwala “wyrzeźbić” postać z bryły i poczuć się jak prawdziwy twórca. Program łączy modelowanie 3D, teksturowanie i malowanie. Przechowuje informacje o oświetleniu, barwie i głębi dla punktów tworzących wszystkie obiekty na ekranie.

Prace przedstawione w portfolio powstały, aby nauczyć kursantów obserwacji i przekazywania emocji poprzez grafikę. Uczymy, jak opowiadać historie za pomocą ilustracji. Tworzymy z rzeczywistości, ze zdjęć, a także na podstawie tekstów. Często kreujemy fantastyczne środowiska, stwory i postacie. Jest to doskonały sposób, żeby poznać od kuchni proces powstawania postaci przy projektowaniu gier komputerowych.