Kurs - Modelowanie 3D

Jeśli marzy ci się projektowanie animacji lub gier, a nie masz żadnego doświadczenia w modelowaniu 3D, to dobrze trafiłeś! A może bawiłeś się już w modelowanie 3D na własną rękę, a teraz chcesz wejść poziom wyżej ze swoimi umiejętnościami? Sprawdź, co mamy dla ciebie!

Pokaż nam swoje portfolio, a my przydzielimy Cię do grupy o odpowiednim stopniu zaawansowania. Każdego uczestnika kursu traktujemy jako osobną jednostkę z niepowtarzalnym zestawem umiejętności i stylem.

Szkolenie Modelowanie 3D prowadzone jest w dwóch wariantach. Uczymy na programach Blender oraz ZBrush.

Na naszym kursie Modelowanie 3D nauczymy cię modelowania brył oraz obiektów organicznych. Będziesz się mógł wyżyć rzeźbiąc obrzydliwie pięknego (lub pięknie obrzydliwego) stwora. Poznasz też tajniki projektowania przestrzennego i animacji trójwymiarowej. Razem z nami przygotujesz model do gry i poczujesz się jak profesjonalny projektant gier.

Kursy modelowania 3D

czego nauczysz się na kursie Modelowanie 3D

Modelowanie 3D to także renderowanie albo przygotowanie projektu do druku 3D. Na naszych kursach uczymy wszechstronnie. Chcemy, żebyś miał jak najszerszą wiedzę i był jak najlepiej przygotowany do przygody, którą może stać się twoja przyszła praca przy modelowaniu 3D.

Do udziału w kursie Modelowanie 3D zapraszamy też grafików, którzy chcą wspiąć się level wyżej w swoich umiejętnościach. Przygotowane z nami modele mogą być wykorzystane w renderach do plakatów czy ilustracji.

Na każdego uczestnika kursu patrzymy indywidualnie i dopasowujemy treści do ich potrzeb. Nie mamy utartego, sztywnego programu do zrealizowania. Naszym celem jest zarazić Cię pasją i podzielić się własnym doświadczeniem i inspiracjami.

Drzewko rozwoju - Modelowanie 3D

BLN

MODELOWANIE 3D BLENDER

Kurs modelowania 3D, formy bryłowe oraz organiczne, dla modelerów i concept artystów

ZBR

MODELOWANIE ZBRUSH

Kurs modelowania 3D, rzeźbienie z naciskiem na postaci oraz stwory

Kursy rysunku i grafiki 2D/3D

Dopasuj szkolenie do własnych potrzeb

Poznaj kroki jakie dzielą Cię od stworzenia kursu dedykowanego Twoim celom i potrzebom.

1. Wybierz kurs dla siebie

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybrać kilka kursów i brać w nich udział równolegle.

2. Zarejestruj się

Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego, który zanjdziesz w zakładce zapisy.

3. Poczekaj na potwierdzenie i wnieś opłate

Zostaniesz przydzielony do danej grupy i dostaniesz informację potwierdzającą zapis. Poprosimy Cię o wykonanie przelewu za szkolenie.

4. Zaloguj się na serwer

Otrzymasz od nas link do platformy Discord na której będą odbywały się zajęcia online. Możesz korzystać z aplikacji na dowolnym urządzeniu, a mikrofon nie jest wymagany.

5. Korzystaj z naszej społeczności

Kontaktuj się z innymi kursantami biorącymi udział w naszych szkoleniach. Dziel się swoją wiedzą, podpytuj innych i pokazuj efekty swojej pracy twórczej.

6. Wprowadzaj zmiany w swoim szkoleniu

Co kilka tygodni masz możliwość zmiany w swoim planie zajęć. Możesz zmienić wybrane wcześniej zajęcia jak i dobrać kolejne aby jeszcze szybciej się rozwijać.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne lub warsztaty sezonowe są teraz dostępne.