You are currently viewing Malarstwo – Łódź

Malarstwo – Łódź

Czym jest malarstwo? Techniką nakładania farb? Umiejętnością pracy z kolorami? Wiedzą, jak poszczególne barwy ze sobą współgrają? Oczywiście, że tak. To również umiejętność kadrowania, wyczucie kompozycji i odpowiedniego myślenia. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest udanie się na kurs, do szkoły malarstwa lub do pracowni w naszym mieście, by nauczyć się podstaw i móc odpowiednio przygotować się do egzaminu z malarstwa na wybranym przez nas kierunku studiów.

Czym jest teczka na ASP?

Teczka na ASP jest to zbiór naszych najlepszych prac. Możemy mieć tam zarówno rysunki, jak i nasze obrazy. Warto mieć prace tworzone różnymi technikami, dzięki czemu egzaminatorzy, jeżeli zechcą przejrzeć naszą teczkę, będą widzieli cały wachlarz naszych umiejętności.

W celu stworzenia odpowiedniej teczki na ASP warto wybrać się na kurs malarstwa, który nie tylko pozwoli nam stworzyć prace pod fachowym okiem prowadzących, ale również nabrać doświadczenia i zdobyć potrzebną nam wiedzę, którą będziemy mogli wykorzystać podczas egzaminu z malarstwa.

Jaki kurs malarstwa w Łodzi wybrać?

Szkoła rysunku i malarstwa Piotra Króla

Pracownia Luna, bo taką nazwę nosi miejsce, w którym odbywają się zajęcia, jest miejscem przepełniony artystyczną pasją. Szkoła założona przez artystę – Piotra Króla znajduje się na ul. Bolesława Limanowskiego.

Indygo Studio Plastyczne

Codziennie odbywają się tu zajęcia dla różnych grup wiekowych. Uczęszczają tu zarówno dzieci, hobbyści, jak i osoby szykujące się do egzaminów na studia. Szkołę znajdziemy na al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Studio 4

W Studio 4 odbywają się zajęcia indywidualne, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możemy nawet wybrać zajęcia z dojazdem do klienta. Koniecznie musimy sprawdzić ich ofertę, szukając odpowiedniego kursu malarstwa w Łodzi.

Pracownia Magenta

W pracowni organizowane są nie tylko warsztaty malarstwa, ale możemy także zorganizować tam urodziny dla dzieci i eventy.

Gdy już znajdziemy miejsce odpowiednie dla nas, będziemy mogli ze spokojem zacząć malowanie. Bez stresu, czy farba nie zaplami naszego dywanu, lub gdzie postawić sztalugę, skoro nie mieści się w naszym pokoju. Ponadto będziemy się uczyć pod okiem profesjonalistów i w towarzystwie osób, które takie same zainteresowania jak my. Da nam to większą motywację do pracy i poczucie, że w odpowiedni sposób zajęliśmy się nauką malarstwa.