Kursy dostępne w okresie wakacyjnym

Marzysz o tym, by zacząć tworzyć? By swoje pomysły i wyobrażenia móc przerzucić na papier? Może chciałbyś tworzyć filmy animowane lub grafikę do gier komputerowych? Zrób pierwszy krok, by spełnić swoje marzenia!

Twórz dla światowych marek, idź na wymarzone studia! Chcesz zostać architektem? Skończyć ASP? Może po prostu się rozwijać, by móc zmienić pracę? Z nami możesz zyskać nowe umiejętności i kwalifikacje!

Na kursy wakacyjne zapraszamy zarówno osoby, chcące rozpocząć swoją przygodę z grafiką i rysunkiem, jak i tych, którzy potrafią już rysować, ale szukają drogi by móc się rozwijać.

Wiemy, jak zaspokoić Twój głód wiedzy! Dlatego przygotowaliśmy zróżnicowane kursy. Od kursów rysunku, przez grafikę komputerową i obsługę profesjonalnych programów.

Ucz się rysunku oraz grafiki razem z nami

Stworzyliśmy ofertę kursów wakacyjnych w taki sposób, by każdy mógł się rozwijać. Dlatego też prowadzimy zajęcia dla kursantów z różnych grup wiekowych i w różnym stopniu zaawansowania.

Nieważne, czy jesteś osobą początkującą, czy profesjonalistą szukającym swojej drogi w życiu. Niezależnie od tego, czy chcesz dopiero poznać tajniki tworzenia, czy podnieść swoje kwalifikacje, u nas znajdziesz coś dla siebie.

Dobrze trafiłeś! Dodając do tego miłą atmosferę w czasie trwania kursu, nasza oferta staje się bardzo atrakcyjna dla wszystkich.
Kursy stworzone są zarówno dla osób dorosłych, studentów, jak i dla młodzieży powyżej 13 roku życia.

Sprawdź, jakie kursy przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!

Nasze kursy graficzne

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących. 
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne oraz warsztaty sezonowe są teraz dostępne.