Kursy dostępne w okresie ferii zimowych

Marzysz o tym, by profesjonalnie rysować? Może chcesz nauczyć się tworzyć grafiki? Wspaniale! Prowadzimy kursy w ferie zimowe. Przeznaczone są one dla młodzieży powyżej 11 roku i dorosłych. Jesteś studentem, który chce nauczyć się rysunku? Ta oferta jest dla Ciebie!

Zajęcia prowadzone są w formie tygodniowych warsztatów. Plan zajęć stworzony został tak, by maksymalnie najlepiej wykorzystać wolny czas. Intensywne i wiele wnoszące zajęcia pozwolą nauczyć się zarówno podstawowych, jak i zaawansowanych umiejętności rysunkowych.

Ucz się rysunku oraz grafiki razem z nami

Naucz się projektować postaci, przedmioty i środowisko! Zacznij tworzyć z myślą o filmach i grach komputerowych! Rozpocznij przygodę z Photoshopem i digital paintingiem.

Warsztaty z rysunku w ferie zimowe to idealny sposób, by poznać nowe techniki i w przyjemnej atmosferze spędzić z nami wspólnie zimowe poranki.

Nasze zajęcia prowadzone są przez młodych i całkowicie zaangażowanych prowadzących, którzy zadbają o to, by nie tylko było miło, ale także by ten czas zaowocował Twoimi nowymi umiejętnościami.

Zobacz, jakie kursy dla Ciebie przygotowaliśmy i spełnij z nami swoje marzenia!

Nasze kursy graficzne

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących. 
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne oraz warsztaty sezonowe są teraz dostępne.