Sprawdź naszą ofertę sezonowych kursów rysunku i grafiki

Co zyskujesz z Creativity

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Pełne wsparcie doświadczonej kadry

Możesz liczyć nie tylko na nasze know how ale przede wszystkim dowiesz się co mógłbyś wykonać lepiej w swoich pracach oraz w razie potrzeby prowadzący wniesie poprawki w Twoich pracach.

Elastyczny plan zajęć
 

W przypadku gdy nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach w standardowym trybie, zawsze masz możliwość skorzystania z zajęć odrobieniowych.

Indywidulany
plan rozwoju

Możesz kreować swoją ścieżkę rozwoju w dowolnym kierunku, a my Ci w tym pomożemy wskazując kolejne etapy no Twojej drodze.

Materiały po każdych zajęciach

Po każdych zajęciach możesz liczyć na materiały papierowe lub w wersji cyfrowej aby móc wynieść jeszcze więcej z każdej lekcji.

Certyfikat umiejętności

Każdy uczestnik naszych szkoleń, który spełnia postawione przed nim wymagania otrzyma certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności.

Rabaty na kolejne wydarzenia

Po każdym z ukończonych kursów dostaniesz od nas atrakcyjny rabat na dalszy rozwój swoich umiejętności graficznych.

Nasze kursy graficzne

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących. 
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne lub warsztaty sezonowe są teraz dostępne.