Creativity

Kursy i szkolenia graficzne

W naszej pracowni znajdziesz szeroki wybór kursów w formie kursów całorocznych jak i warsztatów tematycznych. Korzystając z naszej oferty kursów rysunku oraz kursów graficznych będziesz miał okazję rozwinąć się w takich zagadnieniach jak: projektowanie, tworzenie ilustracji oraz animacji do filmów czy gier komputerowych, digital painting, grafiki 2D/3D, wizualizacji architektury oraz wnętrz, malarstwa. 

Osoby zainteresowane nauką na uczelniach wyższych takich jak PJATK czy ASP będą miały świetną okazję do tego aby przygotować się jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Nasi prowadzący na co dzień mają także styczność z komercyjnymi projektami dla przeróżnych firm co skutkuje ciągłym rozwojem oraz poszerzaniem wachlarza szkoleń, oferowanych przez naszą pracownie.

Creativity

Idealne dopasowanie szkolenia do Twoich potrzeb i umiejętności

Nasze kursy regularne trwają przez cały rok szkolny czyli  od września do czerwca.

Rok w Creativity składa się z 6 sezonów po 6 tygodni każdy. Zawsze po skończonym sezonie masz możliwość modyfikacji dalszego etapu szkolenia zarówno w wymiarze czasowym jak i zmiany samych zajęć. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twoje szkolenie będzie miało indywidualny charakter i będziesz brał udział w tych zajęciach na których najbardziej Ci zależy. W przypadku gdy z jakiś powodów nie będziesz chciał kontynuować szkolenia, będziesz miał możliwość zakończenia szkolenia na wybranym przez siebie sezonie.

Dla kursantów którzy zdecydują się na więcej niż 1 szkolenie w tygodniu przewidzieliśmy atrakcyjne rabaty.

Creativity

W jaki sposób wybrać kurs dla siebie?

Nasze kursy rysunku/grafiki kierujemy dla osób które chcą uczyć się od podstaw jak i rysowników z doświadczeniem. Tworzymy optymalne grupy wiekowe dla każdego kto się do nas zgłosi, nasza najmłodsza grupa to młodzież w wieku 11-15 lat.

To również dla najmłodszych dedykowany jest specjalny kurs- rysunek do gier i filmów.
Pozostałe szkolenia w naszej ofercie zazwyczaj są wybierane przez uczniów szkół średnich, studentów oraz osób które edukacje mają już za sobą.

Od osób które chcą uczestniczyć w naszych kursach i nie przerobiły nigdy takich zagadnień jak: podstawy perspektywy, światłocienia, anatomii i kompozycji wymagamy aby odbyły kurs podstawy perspektywy. Wymóg ten nie dotyczy jedynie kursu dla młodzieży 11+.

Nasze kursy graficzne

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących. 
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne oraz warsztaty sezonowe są teraz dostępne.