Creativity

Kursy grafiki komputerowej i rysunku

W naszej pracowni znajdziesz szeroki wybór kursów w formie kursów całorocznych jak i warsztatów tematycznych. Korzystając z naszej oferty kursów rysunku oraz kursów graficznych będziesz miał okazję rozwinąć się w takich zagadnieniach jak: projektowanie, tworzenie ilustracji oraz animacji do filmów czy gier komputerowych, digital painting, grafiki 2D/3D, wizualizacji architektury oraz wnętrz, malarstwa. 

Osoby zainteresowane nauką na uczelniach wyższych takich jak PJATK czy ASP będą miały świetną okazję do tego aby przygotować się jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego.

Nasi prowadzący na co dzień mają także styczność z komercyjnymi projektami dla przeróżnych firm co skutkuje ciągłym rozwojem oraz poszerzaniem wachlarza szkoleń, oferowanych przez naszą pracownie.

Szkolenia dostosowane do potrzeb kursantów

Każda grupa wiekowa charakteryzuje się innymi potrzebami oraz stawia inne wyzwania przed naszymi prowadzącymi zajęcia. Dzięki dużemu doświadczeniu naszego zespołu, udało nam się opracować kursy szyte na miarę dla każdej grupy wiekowej.

Kursy dla młodzieży
11- 15 lat

Dla dzieci i młodzieży którzy lubią szkicować swoje ulubione postacie z gier i filmów. Rozwijamy zainteresowania związane z rysunkiem od najmłodszych lat co daje szybko wymierne korzyści.

Kursy dla młodzieży
15- 19 lat

Przygotowujemy młodzież do wybranych studiów artystycznych i architektonicznych.
Pomagamy stworzyć portfolio oraz obrać dalszą drogę rozwoju.

Kursy
dla studentów

Przeznaczone nie tylko dla studentów kierunków architektonicznych i artystycznych ale każdego kto chce w kreatywnej grupie nauczyć się od zera lub rozwinąć już posiadane umiejętności graficzne.

Kursy
dla dorosłych

Niemal wszystkie kursy dostępne dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Od rysunku poprzez malarstwo po digital painting i modelowanie 3D. W kreatywnej grupie pełnej pomysłów efekty przychodzą o wiele łatwiej.

Kursy rysunku i grafiki 2D/3D

Dopasuj szkolenie do własnych potrzeb

Poznaj kroki jakie dzielą Cię od stworzenia kursu dedykowanego Twoim celom i potrzebom.

1. Wybierz kurs dla siebie

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybrać kilka kursów i brać w nich udział równolegle.

2. Zarejestruj się

Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego, który zanjdziesz w zakładce zapisy.

3. Poczekaj na potwierdzenie i wnieś opłate

Zostaniesz przydzielony do danej grupy i dostaniesz informację potwierdzającą zapis. Poprosimy Cię o wykonanie przelewu za szkolenie.

4. Zaloguj się na serwer

Otrzymasz od nas link do platformy Discord na której będą odbywały się zajęcia online. Możesz korzystać z aplikacji na dowolnym urządzeniu, a mikrofon nie jest wymagany.

5. Korzystaj z naszej społeczności

Kontaktuj się z innymi kursantami biorącymi udział w naszych szkoleniach. Dziel się swoją wiedzą, podpytuj innych i pokazuj efekty swojej pracy twórczej.

6. Wprowadzaj zmiany w swoim szkoleniu

Co kilka tygodni masz możliwość zmiany w swoim planie zajęć. Możesz zmienić wybrane wcześniej zajęcia jak i dobrać kolejne aby jeszcze szybciej się rozwijać.

Co zyskujesz z Creativity

Dlaczego warto zapisać się na kurs?

Pełne wsparcie doświadczonej kadry

Możesz liczyć nie tylko na nasze know how ale przede wszystkim dowiesz się co mógłbyś wykonać lepiej w swoich pracach oraz w razie potrzeby prowadzący wniesie poprawki w Twoich pracach.

Elastyczny plan zajęć
 

W przypadku gdy nie będziesz mógł uczestniczyć w zajęciach w standardowym trybie, zawsze masz możliwość skorzystania z zajęć odrobieniowych.

Indywidulany
plan rozwoju

Możesz kreować swoją ścieżkę rozwoju w dowolnym kierunku, a my Ci w tym pomożemy wskazując kolejne etapy no Twojej drodze.

Materiały po każdych zajęciach

Po każdych zajęciach możesz liczyć na materiały papierowe lub w wersji cyfrowej aby móc wynieść jeszcze więcej z każdej lekcji.

Certyfikat umiejętności

Każdy uczestnik naszych szkoleń, który spełnia postawione przed nim wymagania otrzyma certyfikat potwierdzający posiadane umiejętności.

Rabaty na kolejne wydarzenia

Po każdym z ukończonych kursów dostaniesz od nas atrakcyjny rabat na dalszy rozwój swoich umiejętności graficznych.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Szkolenie całoroczne (regularne) trwa od czerwca do września. Składa się na nie 6 kursów trwających od 6 do 12 tygodni. Po każdym takim kursie masz możliwość wprowadzenia zmian dotyczących kolejnych kursów.

Na nasze zajęcia regularnie uczęszczają osoby już od 11 roku życia jak i osoby będące na emeryturze. Nigdy nie jest za późno na naukę.
To samo dotyczy poziomu umiejętności z jakimi zgłaszają się nasi kursanci. Uczymy osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z  rysowaniem, modelowaniem czy grafiką komputerową jak i te z wieloma latami praktyki.

Standardowo jest to jeden dzień w tygodniu, jednakże dla osób które chcą równolegle uczęszczać na kilka kursów nic nie stoi na przeszkodzie aby zapisać się na więcej niż 1 kurs.

Zwykle czas trwania zajęć to 4 godziny zegarowe. Każde zajęcia mają określony temat, wykonywane prace są nadzorowane przez prowadzącego, który pomaga i na bieżąco wyjaśnia konkretne aspekty projektu.

W przypadku gdy jesteś pewny, że dany kurs nie jest Ci potrzebny bo znasz już podstawy, możesz go pominąć. W innym przypadku możesz skontaktować się z nami celem oceny przez naszych prowadzących czy dany materiał rzeczywiście jest przez Ciebie opanowany. Jednakże nie zalecamy pomijania kursów, ponieważ braki w podstawach zawsze dają o sobie znać w późniejszym czasie.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące przygotowania dostaniesz w mailu potwierdzającym zapis na kurs.

Nasze kursy graficzne

Nasze studio graficzne to przede wszystkim kursy i szkolenia. Oferujemy kursy regularne, wakacyjne oraz warsztaty. Jest również możliwość indywidualnych zajęć z jednym z naszych prowadzących. 
Na nasze warsztaty zapraszamy najlepszych artystów, którzy mają okazję podzielić się swoim doświadczeniem ze współpracy przy takich produkcjach jak „Star Wars” czy „Gra o tron”.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne lub warsztaty sezonowe są teraz dostępne.