You are currently viewing Kurs malarstwa w Toruniu

Kurs malarstwa w Toruniu

  • Post category:Malarstwo

Każdy zainteresowany znajdzie tu niezbędne informacje odnośnie Kursu malarstwa w Toruniu. Sprawdź, gdzie można w tym mieście podszlifować swoje umiejętności malarskie lub dowiedz się, jak można uczyć się malarstwa online.

Dla kogo kurs malarstwa w Toruniu?

W kursie mogą oczywiście wziąć udział wszyscy pasjonaci sztuk plastycznych. Jeśli jesteś więc hobbystą, to spokojnie możesz się zapisać i znajdziesz coś dla siebie. Często jednak na kurs malarstwa uczęszczają osoby, które chcą zdać egzamin wstępny na ASP / Politechnikę lub chcą stworzyć fajne portfolio i startować z nim w branży kreatywnej. Jeśli należysz do którejś z tych grup, to przeczytaj, gdzie możesz rozwinąć skrzydła w malarstwie i rysunku.

To gdzie ten kurs malarstwa w Toruniu?

Poniżej adres fajnego miejsca, w którym nauczysz się profesjonalnie malować:

Arcana – pracownia plastyczna

ul. Fosa Staromiejska 30/4

87-100 Toruń

kontakt: +48 783 170 155

To nie tylko tradycyjne malarstwo i rysunek. Dzięki pracowniom komputerowym masz okazję poznać m.in. grafikę komputerową. Pracownia reklamuje się również jako dobre miejsce, w którym możesz skorzystać z doradztwa zawodowego, ukierunkowującego twoją ścieżkę zawodową.

Czy żeby chodzić na kurs malarstwa, trzeba mieć talent?

Dość powszechne jest myślenie, że żeby malować, to trzeba mieć talent. Takie przekonanie jest bezwiednie przekazywane. Przez to, wielu młodych adeptów sztuki rezygnuje z malarstwa już w przedbiegach, ponieważ myślą, że się nie nadają. A czy rzeczywiście istnieje coś takiego, jak talent?

Wojciech Domińczak, właściciel sieci szkół rysunku powtarza, że Talent nie istnieje! O sukcesie w branży kreatywnej decyduje wyłącznie sukcesywna, regularna praca i ćwiczenia. Taką filozofię stosuje również we wszystkich swoich szkołach.

A ty? Jakie miałeś przekonania na temat talentu? Co przekazywano ci w dzieciństwie? Być może porównywałeś się z rówieśnikami i zauważałeś, że niektórzy malują/rysują lepiej od ciebie. Może myślałeś, że są bardziej zdolni. A tak wcale nie jest! Zmień sposób myślenia i zacznij regularnie ćwiczyć malowanie. Najważniejsze jednak, aby te ćwiczenia były regularne, najlepiej pod czujnym okiem nauczyciela, który cię odpowiednio pokieruje.