You are currently viewing Kurs malarstwa w Szczecinie

Kurs malarstwa w Szczecinie

  • Post category:Malarstwo

Jeśli zastanawiasz się, czy jest jakiś kurs malarstwa w Szczecinie, to ten wpis jest dla ciebie! Poniżej sprawdzisz dwie miejscówki, w których możesz szlifować swoje umiejętności. Dowiesz się również, jakie korzyści płyną z nauki na kursie malarstwa.

Kurs malarstwa w Szczecinie – najpopularniejsze miejsca:

1. Ars Atelier

To kurs malarstwa w Szczecinie, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Jest do wyboru sekcja dla dzieci oraz dla dorosłych. Fajne jest to, że dorośli mogą wybierać pomiędzy kursem malarstwa profesjonalnym, przygotowującym na studia na ASP oraz hobbystycznym. Temu drugiemu nie brakuje oczywiście profesjonalizmu, ale inaczej są stawiane akcenty, jeśli chodzi o program. Także wskakuj na ich stronę i sprawdź, czy to dla ciebie!

Plac Jana Kilińskiego 3,

71-414 Szczecin

kontakt: 509 602 337

2. Szczeciński Kurs Rysunku

Ten kurs również ma kilka grup do wyboru. Sporo mówi się u nich również o rysunku. Jest to fajne, ponieważ wiadomo, że podstawy rysunku przydają się każdemu malarzowi. Także, przeglądaj, czytaj i decyduj, czy to dla ciebie!

Aleja Piastów 74/10

70-326 Szczecin

kontakt: 506 186 827

Jakie zalety ma kurs malarstwa w Szczecinie?

Zorganizowany kurs malarstwa zawsze ma tę przewagę, że masz kontakt z innymi ludźmi, a co za tym idzie – motywację i powera do działania. Dodatkowo masz jeszcze profesjonalny feedback ze strony nauczycieli. Gdybyś próbował sam nauki w domu, to nie masz dystansu do swoich prac. Samodzielnie nie wychwycisz swoich błędów i ich nie skorygujesz. Nie ma takiej mocy!

Co oprócz stacjonarnego kursu malarstwa?

Możesz śledzić kursy malarstwa w Szczecinie i w okolicach lub… podjąć naukę na odległość! Pandemia mimo, że dziwna i straszna, to otworzyła nowe możliwości edukacyjne. I tak na przykład Szkoła Domin z Gdańska postawiła na kurs malarstwa online. Więc jeśli tylko kręcą cię akwarele, to wskakuj na ich stronę po więcej informacji.

A jeśli ciekawi cię, jakie jeszcze kursy online ma ta szkoła, wskakuj na ich stronę, z której możesz sprawdzić, co słychać w innych miastach.

A czy warto stawiać na kursy online? To dość nowy temat i ciekawe, jak rozwiną się tego typu kursy online. Ciekawa jest dyskusja pomiędzy zwolennikami kursów online a zwolennikami kursów stacjonarnych. A ty co preferujesz?