You are currently viewing Kurs malarstwa w Opolu

Kurs malarstwa w Opolu

Być może zastanawiasz się, czy jest jakiś kurs malarstwa w Opolu. W tym artykule sprawdzisz najważniejsze dane teleadresowe takiego kursu. Dowiesz się również, jakie są inne możliwości nauki malarstwa.

Kurs Rysunku i Malarstwa Joanny Preuhs

ul. Prószkowska 27

45-710 Opole

kontakt: 729 332 243

Na tym kursie malarstwa w Opolu zdobędziesz wiedzę i doświadczenie plastyczne. Przełoży się to na umiejętności z zakresu rysunku artystycznego i architektonicznego, malarstwa sztalugowego oraz grafiki warsztatowej. Wiedza jest na poziomie szkoły średniej i wyższej artystycznej. Tempo ćwiczeń dostosowane jest do oczekiwań i możliwości kursanta.

Na kurs malarstwa w Opolu u Joanny Preuhs mogą zapisać się również osoby malujące hobbystycznie.

Kurs malarstwa w Opolu? Czy kurs malarstwa online?

Warto otworzyć się również na to, co niesie nowoczesna technologia. Kurs malarstwa online jest coraz popularniejszą formą. W ten sposób możesz korzystać z oferty szkół malarstwa z całej Polski. Poza tym, możesz uczestniczyć w takim kursie z każdego miejsca na ziemi. Jeśli więc sporo podróżujesz i przemieszczasz się, to spokojnie możesz uczestniczyć w takim kursie bez rezygnacji ze swoich innych planów.

Jakie więc są plusy i minusy kursu malarstwa online?

Plusy kursu malarstwa online:

  1. możesz wybierać z oferty różnych szkół malarstwa w Polsce

  2. możesz korzystać z kursu nawet, jeśli jesteś na wyjeździe

  3. jeśli szkoła malarstwa udostępnia ci materiały w zapisanej formie – możesz odtwarzać sobie i powtarzać – a tym samym utrwalać zdobytą wiedzę

  4. możesz utrzymywać kontakt z uczestnikami kursu malarstwa z całej Polski

Minusy kursu malarstwa online:

  1. nie możesz zobaczyć obrazów innych uczestników, a tym samym nie możesz się nimi inspirować

  2. utrudniony jest kontakt z nauczycielem. Gdyby zajęcia odbywały się stacjonarnie, mógłbyś podejść ze swoim obrazem i o nim rozmawiać. Na kamerze trudniej o taki kontakt

  3. może ci z czasem brakować kontaktu z żywym człowiekiem. Ile się można patrzeć w komputer 😉

Więc stacjonarnie czy online?

A ty co myślisz o tym? Wolałbyś się zapisać na kurs malarstwa w Opolu czy kurs online? Jakie inne plusy i minusy widzisz każdego z tych rozwiązań? Czy uważasz, że kurs online może w ogóle zastąpić kontakt z prawdziwym artystą oko w oko?