You are currently viewing Kurs malarstwa w Lublinie

Kurs malarstwa w Lublinie

  • Post category:Malarstwo

Przeczytaj wpis i sprawdź, jaki jest kurs malarstwa w Lublinie. Dowiesz się, w jakim dokładnie miejscu możesz szlifować swoje umiejętności plastyczne i czego możesz się na nim nauczyć.

Gdzie odbywa się Kurs malarstwa w Lublinie?

Domin Lublin

Plac Marii Curie-Skłodowskiej 2/6

20-400 Lublin

602 609 989

Kotela. Szkoła rysunku i malarstwa

ul. Nadbystrzycka 53,

20-619 Lublin

kontakt: 603 335 603

Akademia Rysunku i Malarstwa

ul. Przedwiośnie 2

20-001 Lublin

kontakt: 501 026 914

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania

ul. Niccolo Paganiniego 17

20-400 Lublin

kontakt: 81 740 74 36

Kurs malarstwa vs samodzielna nauka

Czy można nauczyć się malować samodzielnie? Teoretycznie można nauczyć się malować… jakoś. Jeśli sam dla siebie jesteś wyznacznikiem i sam sobie dajesz feedback z tego, jak ci idzie, to nauczysz się malować średnio. Jeśli jednak masz nad sobą nauczyciela na kursie malarstwa, który ma plan na naukę, ma wiedzę i może wskazać ci błędy, których sam nie dostrzeżesz – to możesz dojść dużo dalej. Właśnie tego brakuje w samodzielnej nauce – dystansu i obiektywnego spojrzenia.

Jeśli dodatkowo możesz konfrontować swoje prace z innymi uczestnikami kursu malarstwa, to masz jeszcze większą samoświadomość i szansę na rozwój.

Oprócz tego, łatwiej jest się zmotywować do ćwiczeń, jeśli masz określoną godzinę zajęć, niż gdybyś miał samodzielnie planować swoją naukę malowania.

Fajnym efektem ubocznym kursu malarstwa w Lublinie jest uwierzenie w swoje możliwości. Wielu z nas wychowywało się w dziwnym przeświadczeniu, że do malowania trzeba mieć jakiś wybitny talent. Ktoś ma talent lub go nie ma i kropka, pozamiatane. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Prawda jest taka, że to nie ten mityczny talent (czymkolwiek to jest) decyduje o sukcesie, ale regularna praca. Jeśli czasem śledzisz jakiegoś artystę w internecie, to może ci się wydawać, że ma talent. Ale zwróć uwagę, że on publikuje tylko te udane projekty. Nie wiesz, ile ma za sobą nieudanych prac i ile kilowatogodzin pracy za sobą!

Uwierz wreszcie, że Talent nie istnieje! Zapisz się na wymarzony kurs malarstwa lub rysunku. W Lublinie jest ciekawa oferta i można wybrać coś dla siebie.

Pomyśl o swoim celu. Być może chcesz zdać na ASP lub na Politechnikę. Myślisz o egzaminach wstępnych lub o przygotowaniu teczki. A może chcesz od razu podbijać kreatywny rynek pracy? Do tego również potrzebujesz solidnego portfolio. Takiego portfolio nie przygotujesz w tydzień. Potrzeba wiele czasu, ale dzięki systematyczności dopniesz w końcu swego!