You are currently viewing Kurs malarstwa w Jeleniej Górze

Kurs malarstwa w Jeleniej Górze

Przeczytaj wpis i sprawdź, jaki jest kurs malarstwa w Jeleniej Górze. Dowiesz się, do czego przygotowują kursy malarstwa i na co zwracać uwagę przy wyborze kursu.

Czy warto zapisywać się na kurs malarstwa?

Kurs malarstwa tradycyjnego może przydać się do egzaminów wstępnych na ASP. Na wielu kierunkach jest wymagana teczka lub egzamin praktyczny z pracami malarskimi. Jeśli więc zamierzasz zdawać na studia artystyczne, to kurs malarski w Jeleniej Górze może ci pomóc.

Warto się również zapisać, jeśli malarstwo traktujesz hobbystycznie. Spędzisz miło czas i poznasz fajnych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania.

To gdzie ten Kurs malarstwa w Jeleniej Górze?

Rynek kursów malarstwa w Jeleniej Górze nie jest zbyt rozwinięty. W zasadzie jest tylko jedno miejsce, w którym możesz szlifować swoje artystyczne zdolności. Oto one:

Pegaz Atelier

ul. Staszica 10

58-560 Jelenia Góra

kontakt: 785 624 028

Co mają w ofercie?

1. Zajęcia plastyczne z rysunku

2. Zajęcia plastyczne z malarstwa

3. Kursy przygotowujące do szkół plastycznych i wyższych (2 lata)

4. Kurs przygotowujący do egzaminów z historii sztuki z wykorzystaniem zbiorów biblioteki

specjalistycznej pracowni (wskazany 2-letni cykl przygotowawczy)

5. Usługi korepetycyjne dla licealistów

6. Konsultacje plastyczne dla dzieci i młodzieży

7. Doradztwo plastyczne dla dorosłych

8. Twórcze warsztaty plastyczne dla dorosłych

Co oprócz kursu malarstwa w Jeleniej Górze?

Kurs malarstwa w Jeleniej Górze jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą dostać się na ASP lub jesteś hobbystą. Jeśli jednak masz większe ambicje i chcesz osiągnąć coś w branży kreatywnej, to musisz patrzeć dalej. Dzisiaj branża kreatywna rozwija się bardzo intensywnie a to za sprawą nowoczesnych technologii. Znajomość Digital Paintingu czy Modelowania 3D, staje się wyznacznikiem profesjonalizmu.

Jasne, że bazą jest rysunek tradycyjny i malarstwo. Ale one mają być punktem wyjścia i warto zrobić krok dalej w kierunku własnego rozwoju.