Digital Painting, czyli malarstwo cyfrowe od podstaw

Chcesz malować cyfrowo ale nie wiesz od czego zacząć? Głowisz się, jaki program jest najodpowiedniejszy? A może masz już narzędzia, a nie wiesz, jak podejść do nauki digital paintingu?

Te i wiele innych wątpliwości rozwiejemy na naszym kursie. Digital Painting jest specyficzną działką. Z jednej strony trzeba mieć podstawową wiedzę o perspektywie, cieniowaniu i barwach. Z drugiej, należy przebrnąć przez techniczne meandry oprogramowania. Zanim zobaczysz cyfrową kartkę i paletę, musisz włączyć wiele ustawień.

Przeprowadzimy cię krok po kroku przez wszystkie okienka, objaśniamy wszystkie parametry. Po naszym kursie Digital Paintingu nie pozostanie ci nic innego, jak cieszyć się tworzeniem. Zobaczysz, jak z każdym projektem, twoje prace będą coraz doskonalsze i bliższe tym, które podziwiasz w internetowych galeriach.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z KURSU DIGITAL PAINTING

Digital Painting to nie tylko sama zabawa i hobby. To także ceniona kompetencja na rynku pracy. Co z tego, że ktoś potrafi dzisiaj pięknie malować, jeśli nie potrafi tego robić cyfrowo i gubi się w programach graficznych? Z nami nauczysz się wszystkiego od podstaw. Pokażemy, że “technika nie gryzie”, tym, którzy nie czują się w niej pewnie. A ci, którzy czują się pewnie, od razu przejdą do konkretu i zobaczą jakie cuda można wyczarować “cyfrowym pędzlem”.

Kurs Digital Painting podzielony jest na 6-tygodniowe bloki tematyczne. Możesz podchodzić do nich elastycznie i sam kształtować swoją ścieżkę nauki.

Do każdego uczestnika podchodzimy indywidualnie. Porozmawiamy z tobą o twoich potrzebach, oczekiwaniach i stopniu zaawansowania.

Drzewko rozwoju - Digital painting

BDP

Podstawy digitalu

Kurs podstawowy, wymagany dla bardziej zaawansowanych kursów digital paintingu

COL

Kolor i światło

Kurs podstawowy, wymagany dla bardziej zaawansowanych kursów digital paintingu

DIL1

Ilustracja cyfrowa

Kurs średniozaawansowany, wymagany dla bardziej zaawansowanych kursów digital paintingu

DIL2

Ilustracja cyfrowa

Kurs średniozaawansowany, wymagany dla bardziej zaawansowanych kursów digital paintingu

PHB

PHOTOBASH & TRICKS

Kurs średniozaawansowany, zalecany dla bardziej zaawansowanych kursów concept artu

Kursy rysunku i grafiki 2D/3D

Dopasuj szkolenie do własnych potrzeb

Poznaj kroki jakie dzielą Cię od stworzenia kursu dedykowanego Twoim celom i potrzebom.

1. Wybierz kurs dla siebie

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz wybrać kilka kursów i brać w nich udział równolegle.

2. Zarejestruj się

Skorzystaj z naszego formularza rejestracyjnego, który zanjdziesz w zakładce zapisy.

3. Poczekaj na potwierdzenie i wnieś opłate

Zostaniesz przydzielony do danej grupy i dostaniesz informację potwierdzającą zapis. Poprosimy Cię o wykonanie przelewu za szkolenie.

4. Zaloguj się na serwer

Otrzymasz od nas link do platformy Discord na której będą odbywały się zajęcia online. Możesz korzystać z aplikacji na dowolnym urządzeniu, a mikrofon nie jest wymagany.

5. Korzystaj z naszej społeczności

Kontaktuj się z innymi kursantami biorącymi udział w naszych szkoleniach. Dziel się swoją wiedzą, podpytuj innych i pokazuj efekty swojej pracy twórczej.

6. Wprowadzaj zmiany w swoim szkoleniu

Co kilka tygodni masz możliwość zmiany w swoim planie zajęć. Możesz zmienić wybrane wcześniej zajęcia jak i dobrać kolejne aby jeszcze szybciej się rozwijać.

Zacznij już teraz

Zacznij rozwijać swoje umiejętności korzystając z naszego wsparcia i doświadczenia.
Zapisy na kursy regularne lub warsztaty sezonowe są teraz dostępne.